Užijte si jazykový kurz v jednom z nejvyhledávanějších míst studentů angličtiny za speciální cenu včetně ubytování. Mimořádná nabídka platí pro jazykový kurz ve Velké Británii na jihu Anglie v přímořském letovisku Bournemouth.

Jazykový kurz

Jazykový kurz všeobecné angličtiny, neboli General English, je určen dospělým a mládeži od 16-ti let po dobu až čtyř týdnů v období od listopadu 2018 do konce února 2020. Součástí jazykového kurzu jsou výukové materiály, procvičování v podobě domácích úkolů a takzvaná language clinic, která umožní studentů anglického jazyka probrat svoje individuální potřeby s lektorem jazykové školy. Jazyková škola pořádá i mimoškolní aktivity, včetně exkurzí a výletů, díky kterým si mohou studenti osvojit svoje znalosti i mimo školu, například v podobě konverzací s ostatními studenty.

Ubytování

Zajištěné ubytování je pro studenty v hostitelských rodinách s polopenzí (snídaně a večeře) ve dvoulůžkovém pokoji. Možnost výběru jednolůžkového pokoje je u tohoto jazykového pobytu za tuto exkluzivní cenu za příplatek. Více informací o tomto typu ubytování v našem blogu: Hostitelská rodina.

Škola

Jazykový kurz je pořádaný školou English 2000 v Bournemouth. Více informací o škole naleznete na webu jazykové agentury Balloon Agency – Jazyková škola v Anglii English 2000.

Ceník

1 TÝDEN – 8.980,- Kč

2 TÝDNY – 11.370,- Kč

3 TÝDNY – 14.620,- Kč

4 TÝDNY – 18.130,- Kč

Více informací a rezervace u jazykové agentury Balloon Agency:

Štítky , ,

Sdílet

Mohlo by vás zajímat

BřEZEN 12, 2020

Hostitelská rodina

Jazykový pobyt a ubytování v hostitelské rodině patří k nejoblíběnější a...

Září 21, 2019

Vybíráme jazykový pobyt

Průvodce výběrem jazykového pobytu, kurzu v zahraničí tak, aby jste porozuměli...

BřEZEN 19, 2019

Výběr vhodné destinace...

Jak vybrat vhodnou destinaci jazykového pobytu, jazykového kurzu v zahraničí?...

BřEZEN 8, 2019

Jazykový pobyt Akce 2019

Tato akce byla ukončena. Pro zajímavé nabídky sledujte naše novinky a blog ZDE....